آموزش فشرده و خصوصی پی تی ای PTE | آموزش کامل پی تی ای PTE

معرفی دوره های آموزشی آزمون پی تی ای PTE

دوره آموزش پی تی ای:

نوع دوره طول دوره مدت زمان روز های هفته
کلاس های فوق فشرده 20 جلسه 5 هفته 4 روز درهفته
نوع دوره طول دوره مدت زمان روز های هفته
کلاس های فشرده 20 جلسه 10 هفته 2 روز در هفته

تدریس دوره آموزش پی تی ای شامل موارد زیر است:

اصول پی تی ای و آموزش تمام مهارت ها.

دوره گرامر.

 

دوره Speaking آزمون پی تی ای PTE شامل 4 جلسه میشود، که شرحِ مواردِ تدریس به صورت زیر می باشد:

جلسه اول:

 • در این جلسه آموزش آیتم Read aloud انجام می شود، که در این بخش از آزمون پی تی ای روان خوانی (Fluency )، خواندن با سرعت بهینه، Intonation درست- که تاثیر مستقیم روی نمره Reading دارد- شامل نحوه خواندن صحیح تضادها، نتیجه گیری، سوال و … در جملات، تدریس می شود. در پایان جلسه نمونه سوال امتحانی تمرین میشود تا از عملکرد درست شما مطمئن شویم. نمونه سوالاتی که در این جلسه تمرین می شود، تماما سوالات پر تکرار هستند و شرایط، شبیه ساز آزمون پی تی ای PTE می باشند.

جلسه دوم:

 • در این جلسه از آموزشِ آزمون پی تی ای PTE بخش سوم ازمهارت Speaking را آموزش خواهیم داد. تصاویر به صورت دسته بندی شده تدریس می شوند که شامل گروه های زیر می باشند:
 1. نمودار ستونی
 2. نمودار خطی
 3. نمودار دایره ای
 4. نمودار میکس
 5. جدول و دیاگرام
 6. تصاویر مقایسه ای
 7. انواع چرخه ها
 8. نقشه و تصویر قاره ها
 9. تصویر منظره
 10. تصاویر علمی

در این صورت، علاوه بر تمپلیت اصلی این بخش، به شما یک سری جملات مرتبط با هر گروه تصویری ( آنچه مورد قبول آزمون پی تی ایPTE می باشد و برای شما امتیاز بیشتری دارد) نیز آموزش داده می شود، بدین ترتیب عملکرد شما در مهارت Speaking به شدت پیشرفت خواهد. پایان دوره شما به طور کامل جملات مربوط به تصاویر مختلف آزمون PTE را فرا گرفته اید، چه بسا می توانید برای گروه های تصویری دیگر نیز استفاده کنید.

 جلسه سوم:

 • آیتم هایی که در این بخش آموزش خواهیم داد به شدت مهارت Listening شما را درگیر خواهد کرد. از نظر اهمیت نمره هر دو در مهارت Speaking و Listening امتیاز بالایی دارند. Repeat Sentences و Re-Tell Lecture دو بخشی هستند که در این جلسه آموزش می دهیم و در این قسمت از آموزش کاملاً به مواردی که می تواند به طور مستقیم و غیر مستقیم روی این دو آیتم از آزمون پی تی ای PTE تاثیر بگذارد، اشاره خواهیم داشت. همچنین تکنیک هایی برای مهارت هایی که در زیر نام برده ایم نیز آموزش داده می شود:
 1. افزایش مهارت شنیداری
 2. افزایش ظرفیت حافظه کوتاه مدت
 3. نت برداری صحیح
 4. افزایش فلوئنسی
 5. اصول مهارت شنیداری

 در پایان این روز نمونه سوال امتحانی تمرین خواهد شد که شامل 20 Repeat Sentences و 5 Re-Tell Lecture می باشد. در پایان این جلسه مطمئن خواهیم شد که شما به درستی یادداشت بر می دارید و از آن مهم تر نکات Speaking را نیز رعایت می کنید، چرا که امتیاز مهارت Speaking در این بخش بسیار چشم گیر است.

 جلسه چهارم:

 • جلسه آخر از مهارت Speaking، جلسه تمرین و رفع اشکال است. دراین جلسه بیش از 10 نمونه سوال از هر آیتمِ بخش Speaking تمرین خواهیم کرد.

دوره فشرده ی Speaking مخصوص آزمون پی تی ای PTE

دوره فشرده Speaking در یک جلسه ۴ ساعته برگزار می شود، و برای آن دسته از زبان آموزانی که سطح زبان قابل قبول و آشنایی کامل برای آزمون پی تی ای PTE را دارند، و تنها تکنیک ها و اصول خواندن هر بخش از Speaking PTE را نمی داند، مناسب است.

مزایای دوره Speaking PTE فشرده:

 • کوتاه بودن طول دوره
 • مناسب بودن برای رفع اشکال (فقط رفع اشکال – یا فقط معرفی و آموزش)
 • مناسب برای افرادی که به طور کامل با آزمون پی تی ای PTE آشنایی دارند.
 • برگزاری به صورت آنلاین که ازاتلاف وقت جلوگیری می شود.
 • مناسب برای همه افراد در نقاط مختلف ایران .
 • امکان ضبط دوره و دیدن چندین باره ی آن.

معایب دوره Speaking PTE فشرده:

 • با توجه به محدودیت زمان در این دوره، امکان تدریس و رفع اشکال به طور همزمان وجود ندارد و معمولا یا تدریس کلیه بخش های اSpeaking انجام می شود و یا کل جلسه به رفع ایراد سپری می شود.

دوره آموزش زبان انگلیسی پیش نیاز آزمون پی تی ای (Pre-PTE)

 • دوره پیش از پی تی ای Pre-PTE شامل آموزش زبان انگلیسی در راستای پی تی ای PTE می باشد. این دوره برای آن دسته از زبان آموزانی است که سطح زبان قابل قبولی برای شروع پی تی ای PTE ندارند و می خواهند در کمترین زمان ممکن سطح زبان انگلیسی شان ارتقا یابد، تا در آزمون پی تی ای PTE نمره مورد نظر را دریافت کنند.
 • این دوره شامل موارد زیر می باشد:
 1. آموزش کتاب Inside Reading که شامل سطوح Intro ،4 ،3 ،2 ،1 می باشد، و در پایان هر سطح از این کتاب 20 ریدینگ با موضوعات کاملا آکادمیک را آموزش دیده اید، و نه تنها مهارت Reading شما با این کتاب ها ارتقا پیدا کرده است، بلکه تمامی موضوعات آن می تواند موضوعات فایل های صوتی در بخش های مختلف آزمون پی تی ای PTE نیز باشد. لازم به ذکر است که تصاویر هر درس از این کتاب ها به کرات در قسمت Describe image مهارت Speaking آزمون پی تی ای PTE استفاده می شوند. همچنین تمرین هایی که در آخر هر درس وجود دارد، مربوط به مهارت Reading به سبک پی تی ای PTE، می باشد.
 2. آموزش کتاب Contemporary Topics که شامل سه سطح 3، 2 ،1 می باشد، و مربوط به بخش Listening است. هر سطح از این کتاب شامل 12 فایل تصویری با موضوعات آکادمیک به همراه رونوشت آنها، می باشد. در آخر هر درس تمرین لغات مربوط به همان درس وجود دارد که لغات را به صورت کالوکیشن به ما آموزش می دهد.
 3. آموزش کتاب Focus on vocab که دارای سطح 1 و 2 می باشد. هر سطح از این کتاب دارای 7 درس و 28 فصل با موضوعاتی کاملا آکادمیک و جذاب می باشد، که لغات آن در همه ی مباحث از آزمون پی تی ای PTE کارگشا خواهند بود. هر فصل از این کتاب دارای تمرین های لغت در دسته بندی معنایی، گروه های مشترک و کالوکیشن ها را شامل می شود.
 4. آموزش مرحله ای و سطح بندی شده گرامر. ( برای دیدن دسته بندی گرامر، به دوره گرامر مراجعه شود.)
 5. دوره لغت که شامل آموزش گروه های مختلف لغات از نظر Prefix، Suffix ،Connectors و… .
 6. افزایش هر چهار مهارت اصلی Speaking، Listening، Writing و Reading در راستای پی تی ای PTE.

با توجه به اینکه زبان آموزان سطح زبان متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند، زمان بندی این دوره ها متفاوت می باشند.

یک پیش فرض برای زبان آموزی که سطح زبان Pre-intermediate دارد، و نمره 65+ احتیاج دارد، به صورت زیر طراحی می شود:

تدریس این دوره ها شامل موارد زیر نیز می باشد:

اصول آزمون پی تی ای که شامل آموزش همه آیتم های پی تی ای می باشد.

دوره ی گرامر کامل.

در پایان این دوره از آموزش پی تی ای شما به حتم آماده ی نمره مورد نظر، چه بسا بالاتر از آن هستید و همچنین برای پروسه ی مهاجرت و ورود به یک کشور انگلیسی زبان، برای زندگی و کار، آمادگی لازم را دارید.

نوع دوره طول دوره مدت زمان روز های هفته
کلاس های فوق فشرده 80 جلسه 16 هفته هر روز از شنبه تا چهارشنبه
نوع دوره طول دوره مدت زمان روز های هفته
کلاس های فشرده 80 جلسه 40 هفته 2 روز در هفته